İLETİŞİM BİLGİLERİ

Email: markareajans@gmail.com

Phone: 0530 244 32 02

BİZİ TAKİP EDİN
Neler Yaparız

Her projenin üzerine itina ile eğilen, özel çözümler sunan, müşterilerinin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu detaylı sunumlar, analizler ve yol haritası ile ortaya koyan Markare Ajans, tüm projelerde yüksek verim sağlayarak, üst seviye başarı yakalamayı hedeflemektedir.

Öncelik olarak kurumsal yapınıza eşlik etmeli, renkler, görseller, içerik yazı karakterlerine kadar diğer tüm unsurlarla uyum içerisinden olmalıdır. Bu detaylar üzerinde durulurken diğer temel gereksinimler göz ardı edilmemelidir. Web tasarım konusunda kendimize güvencimiz tam.

E- Ticaret bir ürünün ya da bir hizmetin dijital ortamda online olarak yapılmasıdır. E-Ticaret ile işletmeler ürün ya da hizmetlerinin, 7-24 E-Ticaret sitesi üzerinden pazarlamaktadırlar. Zamandan ve mekândan bağımsız olarak ticaret yapmak, insanların istediği zaman dünyanın neresinde olursa olsun sizden ürün ya da hizmet satın alması işletme için büyük avantaj arz etmektedir. Dijital pazarlamanın bu kadar yoğun olduğu çağımızda sizde dijital dünyada yerinizi alın!

Günümüzde neredeyse herkesin, yanından ayırmadığı akıllı cihazlara (akıllı telefon ve tablet) kodlanmış ve özel olarak tasarlanmış olan yazılımlara mobil uygulama denir. Mobil uygulamaları kullandığınız akıllı cihazların mobil işletim sistemlerine göre edinebiliyorsunuz. Firmanıza özel, firma ihtiyacına yönelik mobil uygulamalar yapıyoruz.

Profesyonel sosyal medya yönetimi ile, siz işletmenizin mevcut işleriyleilgilenirken, sektörünüz ile ilgili içerik araştırması, takipçilerinizin dikkatini çekmeyi sağlayacak paylaşımlar, markanızın daha geniş kitlelere ulaşması adına bir takım reklam planlamaları yapılabilir. Böylelikle sosyal medya üzerinden satış, ürün ve hizmet tanıtımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Video, görsel ve ya metin. Tüm ihtiyacınız olan içeriği yaratıcı ekibimizle hedef kitle analizi ve kampanya hedeflerine göre hazırlarız. Birçok yarışmada ödül alan ekibimiz ile markanız için yaratıcı reklam çalışmaları üretiriz.

Çözüm ortağı olduğumuz her bir markamız bizim için çok değerlidir ve onların yatırımlarını verimli kullanmak en önemli önceliğimizdir. Markalarımızın ayırdıkları bütçeyi doğru kullanır, ortak hedefimize ulaşmak için gerekli tüm araştırmaları gerçekleştirerek “Stratejik Pazarlama” planlarını oluşturur ve yola sağlam adımlarla çıkarız.

*Instagram Reklam Kampanyaları
*Facebook Reklam Kampanyaları
*Linkedin Reklam Kampanyaları
*Twitter Reklam Kampanyaları

Kurumsal ve Endüstriyel fotoğrafçılık; işletmelerin müşterilere veya diğer işletmelere üretim süreçlerini, (varsa) makinelerini, tekniklerini ve kapasitesini anlatmayı amaçlar. Sadece doğru ışık, renk ve kadraj iyi bir fotoğraf için yeterli değildir. Fotoğrafın içerdiği öğelerle derdini kısa sürede anlatması gerekir. Drone Çekimi; 4K çekim kalitesinde üretilen görüntülerimizi, Reklam, Tanıtım veya Belgesel filmlerinde ihtiyacın analizini yapılarak, gerekli izinler alınarak, uygun görülen noktalar belirlenip hazırlanan genel prodüksüyona uygun çekimler yapılır.

SEO çalışması sizin Google’da sektörünüzle ilgili aramalarda daha fazla görünür olmanızı sağlayan çalışmalar ve tanıtımlar bütünüdür. Sonuca ulaşılması için gereken tüm işlemler aynı zamanda bir referans gösterme ve tavsiye etme çalışmalarıdır. Bu sebeple SEO sonucu için yapılan tüm çalışmaların tamamı aynı zamanda bir reklam ve tanıtım çalışması niteliğindedir. SEO en yenilikçi dijital pazarlama stratejisidir. Sitenizin sektörel kelimelerde üst sıralarda yer alıp daha fazla ziyaretçi ve müşteri elde etmenizi sağlayan yatırım maliyeti en düşük ve ticari geri dönüşü en yüksek dijital reklam stratejisidir.

Google Reklamları, işletmelerin bir çoğunu bulunduğu noktadan daha iyi seviyeye erişebilmesi ve potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilmesi açısından önemlidir. Dünyayı hakimiyeti altına alabilmeyi başaran dijital varoluş ile birlikte birçok yenilik ve kolaylık sağlandı. Tüm bunlar hem işletmeleri hem de tekil ihtiyaç sahiplerini mutlu etti. İnternetin var oluşundan günümüze kadar birçok dijital yeniliklere kavuştuk. Bu yenilikler dahilinde istediğimiz sonuçlara daha sağlıklı erişmemize yönelik arama motorları geliştirildi. Büyük arama motorlarının bizlere uçsuz bucaksız bir dünya sunması tüm kitleyi bu alana yönlendirmiştir. Dünya genelinde en çok bilinen Google, Yandex, Yahoo Search ve Bing gibi başlıca arama motorları dijital dünyayı bizlere en iyi şekilde sunmaya çalışmaktadırlar.

Logonuz, pazarlama dünyasındaki imzanızdır! Tasarım odaklı düşünce yöntemimiz sayesinde markanızın karakterini yansıtan hayallerinizdeki o logoya sahip olabilirsiniz. Fikirlerinizi ve vizyonunuzu logonuza sığdırıyor, markanızın ilk bakışta fark edilmesini ve akılda kalmasını sağlıyoruz.

Ürün ya da hizmetlerinizi, dönemsel projelerinizi ve kampanyalarınızı, sizin için hazırlayacağımız etkili kataloglarla duyurabilirsiniz. Basılı ve online mecralarda hedeflediğiniz müşterilere ulaşmanızı sağlayacak katalog ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Markanızın değerleri ve kişiliğini temsil eden kurumsak kimliğinizi oluşturuyor, markalaşma stratejilerimiz dahilinde, her alanda fark yaratan tasarımlar için çalışıyoruz.